управление бизнесом

Juhi arenguprogramm

Sisemine turundus

Kuidas muuta ettevõtte elu mugavamaks ja turvalisemaks

Attention
Sisemine turundus tähendab juhi tegevusi ettevõtte atraktiivsuse suurendamiseks inimsuhete seisukohast. See hõlmab sellise sisemise keskkonna loomist, mis muudab ettevõtte elu nii töötajate kui ka klientide jaoks võimalikult mugavaks ja turvaliseks. Sisemise turunduse eesmärk on parandada klientide kvaliteeti ja taset ning suurendada meeskonna tootlikkust.

4 valdkonda ja 4 programmi

ettevõtte atraktiivsuse suurendamiseks

Hirig

Meeskonna loomine

Süsteemne lähenemine personali valikule ja juhtimisele

Süsteemne lähenemine personali valikule ja juhtimisele See on ainulaadne kursus-seminar, mis aitab süstematiseerida personali valiku ja juhtimise alates lihtsast vestluse meetodist kuni Performia testi põhjaliku produktiivsuse ja isikuomaduste hindamiseni. Saate seda kursust läbida veebis või koos juhendajaga meie Akadeemias.

Hirig
stress

Ärikommunikatsioon

Koolitus, mis suurendab ideede edastamise võimet

18 individuaalset treeningharjutust, mis suurendavad võimet probleeme lahendada ainult suhtlemise kaudu ilma pingutuseta. See on teie isikliku võime treenimine kuulata, rääkida ja ideid edastada ilma stressi ja häireteta. See on võime vestluskaaslasega vestluse suunamise ja teema õigesse suunda viimiseks ning töötaja või kliendi muutmine teie parimaks sõbraks!

Ethics

Korporatiivne eetika

Kui kõik on ühise eesmärgi nimel ja mõistavad oma vastutust

Juhtidele mõeldud programm, mis võimaldab paremini mõista ebamoraalse käitumise allikaid oma keskkonnas. Me aitame välja töötada konfliktide lahendamise meetodeid ilma karmide meetmete ja karistusteta. Need meetodid loovad ettevõttes turvalise keskkonna nii teie enda kui ka töötajate ja klientide jaoks.

Ethics
stress

Stressitaluvus

Kuidas tuvastada ja vastu seista toksilistele inimestele

Inimesed ei väsi tööst nii palju kui inimestest! Just toksilised inimesed on peamine stressi põhjus. See programm aitab leida ja neutraliseerida ebameeldivuste tegeliku allika ning mõista irratsionaalse käitumise põhjuseid oma keskkonnas. Teie teadmised takistavad hävitavatel inimestel oma tegusid sooritamast, kuna hakkate neid eristama ja tunnetama.

Scroll to Top

Võtke meiega ühendustСвяжитесь с нами